Stávající stanice sdílených kol

Sdílená kola v Ostravě

Využíváte pro pohyb po Ostravě sdílená kola? Řekněte nám, na jakých místech vám chybí stanice, kde si sdílené kolo můžete vypůjčit nebo naopak vrátit. Je na některé, z již fungujících stanic pravidelně nedostatek sdílených kol? Jsou některé ze stávajících stanic nějakým způsobem problematické? Spouštíme pocitovou mapu, ve které nám můžete na všechny tyto otázky dát odpověď a co je hlavní, tak my naopak můžeme některé z těchto požadavků vyřešit, například přidáním stanice nové.

Pocitová mapa sdílených kol je otevřená k vyplnění do 16. června. Vyplnit mapu vám nezabere víc než pár minut.

K čemu pocitová mapa je? Pocitová mapa sdílených kol nám umožní získat informace o využívání sdílených kol v Ostravě přímo od vás, pravidelných uživatelů. Výsledky pocitové mapy probereme s poskytovatelem kol a nejčastěji zmiňovaná místa pro nové stanice ověříme a v případě, že se jedná o vhodná místa, tak tam stanici doplníme. Stejně tak budeme reagovat na nejčastěji zmiňované již fungující stanice a s nimi spojené problémy.

Podrobnosti o rozvoji města sledujte průběžně na www.fajnova.cz, případně na facebooku, instagramu a twitteru.

Aktivita spolufinancována WHO prostřednictvím Národní sítě Zdravých měst ČR, které je statutární město Ostrava členem.

Před odesláním Vás prosíme o doplnění několika údajů o Vás.

Vyplnění těchto otázek není povinné, ale pomůže nám při dalším rozvoji systému sdílených kol v Ostravě.stupnice jako ve škole, 1 - nejlepší

Odesílám data, nezavírejte okno prohlížeče

Vše bylo v pořádku uloženo.

Děkujeme za vyplnění pocitové mapy. Výsledky budeme následně prezentovat na sociálních sítích a webu fajnOVA, případně můžete odebírat fajnOVA Newsletter (odběr zde) a dostávat informace o strategickém plánování pravidelně do svého e-mailu.

Stala se chyba!