Ostrava mýma očima

Řekněte nám, kde se v Ostravě cítíte dobře, která místa by se měla proměnit a vylepšit. Do pocitové mapy jednoduše zaznačte konkrétní místa podle toho, jak je vnímáte. A třeba i dopište vlastní komentář.

Pocitová mapa je otevřená k vyplnění do 9. června.

Jak na to? Mapa obsahuje 4 dílčí kroky:

  1. Místo, kde se cítím dobře  
  2. Místo, které doporučím návštěvníkům 
  3. Místo, které by se mělo rozvíjet 
  4. Místo, kde se necítím dobře

V každém z kroků můžete do mapy zaznačit jeden nebo více konkrétních bodů a doplnit je komentářem. Práce s mapou je jednoduchá a intuitivní, nechte se vést průvodními informacemi v pravé části obrazovky. Vyplnit mapu nezabere víc než pár minut. Můžete ji vyplnit i opakovaně.

K čemu pocitová mapa je? Pod značkou fajnOVA připravujeme nový strategický plán rozvoje Ostravy. Získané vstupy a data pomohou vyhodnotit, jak vnímáte stávající stav města, a nastavit budoucí priority a cíle. Výsledky pocitové mapy také porovnáme se získanými vstupy z roku 2016 a uvidíme, jak se váš pohled na Ostravu během posledních sedmi let proměnil. Podrobnosti o rozvoji města sledujte průběžně na www.fajnova.cz. Zajímavosti o rozvoji města sledujte také na facebooku, instagramu a twitteru.Před odesláním prosím ještě vyplňte pár informací, které nám pomohou s výsledky lépe pracovat.Vaše pohlaví
Vaše bydliště (místo, kde převážně žijete)

Odesílám data, nezavírejte okno prohlížeče

Vše bylo v pořádku uloženo.

Děkujeme za vyplnění pocitové mapy a za chuť podílet se na rozvoji Ostravy. O výsledcích budeme informovat na www.fajnova.cz.

Stala se chyba!