Opava [si ty]
pocitová mapa

Kde se v Opavě cítíte dobře? Která místa by chtěla vylepšit? Kde něco chybí? K vybraným tématům jsme připravili pocitovou mapu. Do ní můžete zaznačit i okomentovat, jak to vidíte, cítíte a přispět k rozvoji města. Protože Opava [si ty]! 

 

Jak na to?  

 

Čeká vás 10 otázek – kroků, ve kterých můžete do mapy zaznačit různá místa a přidat k nim komentář. Například: tady se necítím bezpečně, protože tu v noci chybí osvětlení. V každém kroku je možné označit jeden nebo více bodů, v některých i oblast. 

 

Stačí kliknout na barevné tlačítko v pravé části obrazovky a následně na konkrétní místo vmapě vlevoV případě oblasti je potřeba spojit několik bodů. 

 

Jak u vyplňování přemýšlet a k čemu je to dobré? 

 

Určitě by bylo skvělé mít sdílená kola hned u domu nebo dětské hřiště na vlastní zahrádce. Ne vše je ale možné. Zkuste se na chvíli stát „architekty města“ a dívat se na vše tak, aby změny pomohly nejen vám, ale co možná nejvíce lidem. 

 

Pocitová mapa a vaše odpovědi jsou součástí aktuální přípravy strategického plánu města. Plán vzniká pod značkou Opava [si ty] pro období 2021-2030. Poslouží k dlouhodobému rozvoji města, ale určitě se najde také něco, co můžeme změnit hned. 

 

V následujících letech se tímto způsobem zeptáme znovu, abychom věděli, jak se váš pohled na město a potřeby mění. 

 

Za Váš čas, chuť věnovat se budoucnosti města a vyplnění pocitové mapy předem děkujeme 

 

vedení města a tým Opava [si ty]Pro lepší zpracování informací prosíme o zadání několika obecných údajů o Vás

Jaké je Vaše pohlaví?

Odesílám data, nezavírejte okno prohlížeče

Vše bylo v pořádku uloženo. Děkujeme!

Stala se chyba!